Menu Close

Mokslo metų užbaigimo išvyka

Vasara – tai toks laikas, kai norisi aktyviai judėti, tyrinėti ir pažinti aplinkinį pasaulį, mėgautis gamtos grožiu ir kvapais bei atrasti joje vis naujų, dar neišbandytų dalykų. Jau antrą kartą mokslo metus užbaigėme ir  vasarą pasitikome su orientacine veikla, kurią organizavo tėveliai. Šios veiklos tema „Į vasarą su pasaka“, kuri pasižymėjo veiklų originalumu ir įvairove.

Vaikai visą rytą ieškojo savo draugo meškiuko Rudučio Vaivorykštės, o neradę po pietų miegelio pasipuošę herojaus kostiumais, pasigaminę burtų lazdeles išvyko ieškoti jo. Prieš tai susiskambino su tėveliais ir paprašė jų pagalbos. Skaitydami rastus laiškus ir atlikdami užduotis stotelėse vaikai rado keturias pasakas („Trys paršiukai“, „Ledo šalis“, „Voro vestuvės“, „Grybų karas“) ir žemėlapius, kuriuos sekdami ieškojo savo draugo. Galutinėje stotelėje vaikai rado ne tik meškiuką, bet ir jų laukiančius tėvelius.

Smagu, kad galime pasidžiaugti saulėtais, vasariškais orais ir didžiąją dienos dalį praleisti lauke aktyviai judėdami, pažindami, eksperimentuodami, bendraudami ir bendradarbiaudami bei patirdami  atradimų džiaugsmą.

Skip to content