Menu Close

Stalo žaidimų diena „Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris mėgsta žaisti“

Dabar, kai daugelis žmonių yra nutolę, kai bendrauja pasitelkę moderniąsias technologijas, stalo žaidimai gali labai suartinti. Žaisdami  bendraujame su savo žaidimo partneriais ar priešininkais – „gyvais“ žmonėmis, o ne menamais žaidimo dalyviais. Žaidimas – puiki priežastis pasikviesti draugų į svečius ir laiką praleisti bendraujant akis į akį.

Todėl liepos 4 d. lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ vyko Stalo žaidimų diena. Vaikai atsinešė žaidimų iš namų, pristatė draugams ir kartu žaidė. O vakare stalo žaidimus žaidė ir vaikų atėję pasiimti tėveliai, mokytojai ir kiti darželio darbuotojai. Pedagogės pristatė iš mokymų pagal Erasmus+ programą Kroatijoje sužinotą žaidimą „Go Goals“ (Eikime tikslų link), kurį išvertė į lietuvių kalbą. Šis žaidimas skirtas įtvirtinti 17 Darnaus vystymosi tikslų.

Stalo žaidimai ne tik moko žaidėjus apie komandinį darbą, kantrybę ir sugebėjimą laimėti bei pralaimėti, jie taip pat naudingi smegenims, kalbos vystymuisi ir žinių įtvirtinimui.

Skip to content