Menu Close

Vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektas „Sveikai gyvenu – gamtą tausoju“

Darželyje   vasarą prasidėjęs, šiltą rudinį pasibaigė  vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektas „Sveikai gyvenu – gamtą tausoju“.

Programos projektas skirtas ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius per patirtines veiklas.  Vaikai vasarą pasitiko mokydamiesi  plaukti Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“  baseine. Ugdydami socialinę, sveikatos, aplinkosaugos kompetenciją mokėsi  sveiko gyvenimo būdo, lavino sveikos mitybos įgūdžius, rinkdami, džiovindami arbatžoles ir gamindami sveikatai naudingus gėrimus,  kurdami daugkartinio naudojimo lininius maišelius arbatžolėms. Stiprino fizinę ir psichinę sveikatą vaikščiodami ir tyrinėdami Panevėžio rajono apylinkes.

Viso projekto metu vaikai mokėsi priimti sprendimus, kurie būtų kuo mažiau kenksmingi aplinkai. Projekto metu vaikai buvo skatinami  judėti, naudoti aplinkai draugiškus daiktus. Mažieji smalsučiai įvykdė visas projekte numatytas veiklas:

  • „Mokausi plaukti“, treniruotės Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“.
  • Edukacija „Arbata-sveikata“.
  • Edukacinė programa „Lino kelias“ Panevėžio r. Stultiškių k., Linų muziejuje.
  • „Siuvimo dirbtuvės“- tvaraus lininio maišelio kūrimas.
  • „Žingsnių iššūkiai“ veikloje „Atrandu Panevėžio apylinkių pažintinius takus“.

Skip to content