Menu Close

Sensorinė erdvė

Sensoriniai taktiliniai kamuoliukai

6 sensoriniai kamuoliukai yra įkraunami, 3 skirtingų paviršių, turintys iškilų raštą šviečiantys, kieti,. Naudojama priemonė puikiai tinka laikyti, manevruoti ant skirtingų paviršių, mankštai ir fiziniui lavinimui, mokytis naujų įgūdžių, raminančiai veiklai.  Šviečiantys sensoriniai kamuoliai. Tiks plėtoti šiems įgūdžiams: pasaulio suvokimui per šviesą ir spalvas, smukiajai motorikai, rankų-akių koordinacijai, kontaktui, sensoriniui tobulėjimui liečiant (jutiminis), socialiniui įgūdžiui – žaidimui bendradarbiaujant.

Aromadifuzorius –  lempa

Estetiškai ir patraukliai atrodantis aromadifuzorius puikiai tiks sensorinei aplinkai. Vandens ir aromatinio aliejaus pagalba jis yra paruoštas naudoti. Daugiafunkcis aromadifuzorius su drėkintuvu ir nuotaikos šviesos funkcija.

Šviesos pluošto baldakimas

Šviečiančio pluošto baldakimas skirtas šviesos terapijai, užtikrina vaizdinę ir lytėjimo stimuliaciją, pritraukia dėmesį. Puikiai tinka asmenims su regos sutrikimais. Spalvota šviesa šviečia per visą šių ilgalaikio vartojimo pluoštų ilgį. Pagrindinės spalvos: raudona, mėlyna, žalia, balta bei papildomi maišytų spalvų atspalviai.

Pastatoma burbulų siena su žuvytėmis

Ryški, sensorinė burbulų siena su į viršų kylančiomis žuvytėmis užburs vaikus. Tinkama priemonė naudoti sensorinėje erdvėje. Galima stebėti mažus kylančius burbuliukus ir žuvytes, besikeičiančias spalvas, kurios įtrauks, net ir mažiausiai dėmesį sukoncentruojančius vaikus.  Šviesos panelė skirta sensorinei stimuliacijai, besikeičiančių spalvų šviesos efektai ir judančios žuvytės ramina ir koncentruoja dėmesį. Skirta sensoriniam kambariui, naudoti tamsioje patalpoje.

Interaktyvus sienos skydas begalybės tyrinėtojams

Skirtas sukurti sensorinei aplinkai, naudojamas vaizdinei, garsinei ir lytėjimo stimuliacijai. Su LED lemputėmis. Gali būti naudojamas skirtingais rėžimais: pasyviu, interaktyviu ar muzikiniu, pasirenkant individualiai. Užsiėmimų metu naudojant sienos skydą skatinamas iniciatyvumas, vizualus stebėjimas, koordinavimas rankomis ir akimis bei priežasties ir pasekmės poveikis ir sąveika. Šviečiančioje panelėje yra integruotos šviečiančios gijos, kurių spalva keičiama pasitelkus nuotolinio valdymo pultelį. Galima pasirinkti ne tik įvairias kombinacijas bet ir muziką ir garso efektus. Tokiu būdu sustiprinami pojūčiai.

Sėdmaišiai sensorinių pojūčių terapijai

Sensorinų pojūčių terapijai naudojami sėdmaišiai, ant šių minkštų baldų įdomu gulėti, sėdėti ar tiesiog „įkristi” į juos. Sėdmaišiai yra svarbi terapijos priemonė vaikams su autizmo spektro sutrikimais, jie suteikia saugumo ir komforto jausmą kurio neįmanoma patirti sėdint ant įprastos kėdės ar lovos. Atsisėdus ant sėdmaišio galima jausti jo turinį – granulių užpildą, tai stimuliuoja, sumažina nerimą ir stresą, padeda labiau kontroliuoti emocijas. Sėdmaišių paskirtys gali būti labai skirtingos ir pritaikoma pagal kiekvieno specifinius poreikius.

 Medūzų akvariumas

Šis spalvas keičiantis LED realistiškų medūzų akvariumas nuramins ir įtrauks, net ir mažiausiai dėmesį sukoncentruojančius vaikus. Atsisėdus, atsipalaidavus galima gėrėtis besikeičiančiomis spalvomis, stebėti medūzas, kurios sužavės jus savo judesiais, besisukančios tarpusavyje lyg tai jos darytų tikrame vandenyne.

Šviesos stalas su smėliu

Smėlio šviesos stalas- unikali lavinimo priemonė stimuliuoja vaikų taktilinius ir kinestetinius pojūčius. Mokyti kurti grafines-tūrines formas, kurios padeda lengviau suvokti iškilusius erdvinius vaizdinius, lavinti vaizduotę, kūrybingumą, suteikti estetinį įspūdį.  Idealiai tinka individualiai veiklai ar kolektyviniams žaidimams. Stalo skleidžiama šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Prie šviesos stalo vaikai gali žaisti grupelėmis ir taip tobulėti kartu. Dėl šių savybių ji tinka psichologiniams ir terapiniams tikslams bei užsiėmimams.

Šviečiančio pluošto lempa

Šiai sensorinių priemonių grupei tai pat priskiriamos šviesos pluošto tamsoje šviečiančios lempos. Šviečiantis pluoštas užtikrina vaizdinę ir lytėjimo stimuliaciją, pritraukia dėmesį. Puikiai tinka asmenims su regos sutrikimais. Pluošto gijos keičia spalvas: raudona, žalia, mėlyna. Skirtingų tipų šviesos pluošto apšvietimas naudojamas sensoriniuose kambariuose, vaikams turintiems regėjimo sutrikimų, neurologinių sutrikimų, Autizmo spektro sutrikimų, dėmesio trūkumo, hiperaktyvumo sindromą ir kt. Liečiamas, glostomas šviečiantis pluoštas sudomina, nuramina ir suteikia džiaugsmą visų amžiaus grupių vaikams, sukuria teigiamą emocinį toną, vaikai turintys neurologinių sutrikimų gali atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Skip to content