Menu Close

Darželių krepšinio čempionatas

Balandžio 13d. Vyko Panevėžio darželių čempionatas, kurį organizavo asociacija „Laikas Sportuoti”. Šiame sportiniame renginyje darželius atstovavo vaikai iš 6 skirtingų darželių tarp kurių buvo ir Dembavos ”Smalsučio” darželis. Smalsučio darželį gausiai atstovavo įvairaus amžiaus, krepšinio treniruotes pas trenerę Rūtą Šilinytę lankantys mažieji krepšininkai. Mažųjų grupėje dalyvavo Otilija Jakštaiė, Liepa Eidrigevičiūtė ir Karolis Petrauskas. Mažieji krepšininkai dūko didelėje salėje, taip pat susipažino su 3×3 krepšinio žaidimo pagrindais. Vyresniųjų grupėje dalyvavo: Austėja Kaminskaitė, Joris Vizbaras, Titas Činikas, Lukas Jurgelionis, Eimantas Bartašius, Juirgis Kerpiškis ir Adas Geniušis. Darželiai buvo suskirstyti į dvi grupes, o po grupės varžybų žaidė varžybas dėl prizinių vietų. Po įtemtos kovos finale Dembavos ”Smalsučio” auklėtiniai rezultatu 5:4 išplešė pergalę iš trenerio Vytauto Čepanonio auklėtinių. Taip pat ”Snaiperio” rungtyje pasižymėjo Jurgis Kerpškis, kuris taikliais metimais iškovojo snaiperio statulėlę ir taikliausio darželinuko titulą. Visi renginyje dalyvavę vaikai buvo apdovanoti smagiais prizais.

Skip to content