Birželio 3 d. lopšelyje – darželyje vyko linksma ir aktyvi Dviračių diena. Vaikai į darželį atvyko su savo dviračiais, balansiniais dviratukais ir paspirtukais, nusiteikę smagiai praleisti laiką bei pasimokyti saugaus elgesio kelyje.
Renginio metu vaikai kalbėjosi apie saugaus eismo taisykles, prisiminė, kodėl važiuojant dviračiu ar paspirtuku būtina dėvėti šalmą, ir aptarė, kaip saugiai elgtis gatvėje bei dviračių takuose. Taip pat aiškinosi, kodėl svarbu judėti, sportuoti ir rūpintis savo sveikata.
Mažesnieji ugdytiniai savo įgūdžius demonstravo darželio kieme, kur saugiai važinėjosi specialiai paruoštoje erdvėje. Vyresniųjų grupių vaikai leidosi į išvyką dviračių taku, kur turėjo galimybę praktiškai pritaikyti žinias apie saugų eismą ir atsakingą elgesį važiuojant.
Dviračių diena suteikė daug džiugių emocijų ir geros nuotaikos.


