Menu Close

Gamtamokslinių pranešimų rytmetys

Šiandien priešmokyklinėje „Pelėdžiukų” grupėje vyko gamtamokslinių pranešimų rytmetys, subūręs smalsius vaikus ir mokytojas bendrai pažinimo kelionei. Renginyje dalyvavo Dembavos progimnazijos antrokai, kuriuos paruošė mokytoja M. Trinkūnienė. Mokiniai pristatė net 5 pranešimus. Juos išklausę priešmokyklinukai turėjo galimybę daugiau susižinoti apie klevą, viščiukų vystymosi ar auginimo ypatumus, sraigių gyvenimą, bulvių auginimą ir net sužinojo, kaip išsikepti ypatingą pyragą “Hermantą”.
Jaunieji pranešėjai drąsiai ir kūrybiškai pristatė savo gamtamokslinius tyrinėjimus bei atradimus. Vaikai dalijosi pastebėjimais ir atsakinėjo į klausytojų klausimus. Kiekvienas pristatymas skatino smalsauti, tyrinėti ir ieškoti atsakymų į gamtos paslaptis.
„Pelėdžiukų“ grupės komanda – Liepa, Gabrielė, Markas ir Rapolas pristatė savo pranešimą tvarumo tema „Išmesti? Ne. Panaudoti!” Mažieji tyrinėtojai su dideliu entuziazmu pasakojo apie savo veiklą, dalijosi patirtais atradimais bei džiaugėsi galimybe dalyvauti bendroje gamtamokslinėje veikloje kartu su vyresniais mokiniais. Tokia patirtis vaikams suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, skatino bendravimą ir mokymąsi vieniems iš kitų.
Šis gamtamokslinių pranešimų rytmetys dar kartą parodė, koks svarbus yra mokyklos ir darželio bendradarbiavimas ugdant smalsius, kūrybiškus ir pasaulį pažinti norinčius vaikus.
Skip to content