Menu Close

Nacionalinis konkursas „Science on Stage Lithuania 2023“

Gruodžio 15 d. Vilniuje  Nacionalinėje švietimo agentūroje įvyko nacionalinis konkursas „Science on Stage Lithuania 2023“

Dėmesys buvo  skirtas kasdieniniam gyvenimui ir tvarumo temoms.

Į nacionalinį turą buvo pakviesti projektų autoriai, pateikę kokybiškas paraiškas, atitikusias vieną iš pagrindinių temų (Gamtos mokslai mažiesiems; Darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimas; STEM ugdymas ir technologijos; STEM ugdymo įvairovė; STEM integracija su menais; Bendradarbiavimas STEM ugdymo srityje) bei projekto kriterijus: inovatyvi idėja ar jos įgyvendinimas, skatina mokinius domėtis STEM mokslais, siejasi su kasdieniu gyvenimu, tvarumas, įgyvendinamas mokykloje ir nereikalauja papildomų finansavimo šaltinių, skatina tyrimais grįstą mokymąsi.

Konkurso dalyviai, laikydamiesi keliamų reikalavimų, parengė stendinius pranešimus bei naudodami atsivežtas projektui naudotas priemones ir jų rezultatus – pristatė savo vykdomus projektus.

Dembavos lopšeliui- darželiui „Smalsutis“ atstovavo priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės  Jovita ir Inga, parengė stendinį pranešimą „Ar galime patys pasigaminti popierių“. Projekto tikslas -išsiaiškinti su priešmokyklinio amžiaus vaikais kaip perdirbamas popierius ir „prikeliamas“ antram gyvenimui.

Visi į nacionalinį turą patekusių projektų autoriai apdovanoti NŠA ir LINEŠA įsteigtais prizais.

Skip to content