Menu Close

Projektinės sklaidos mugė Raguvos gimnazijoje

Gruodžio 15 d. Raguvos gimnazijoje vyko tarptautinė projektinės sklaidos mugė  „Projektinių veiklų integravimas į ugdymo turinį“. Projektinės sklaidos mugėje dalyvavo ir skaitė pranešmus apie projektinių veiklų integravimą į ugdymo turinį Raguvos gimnazijos, Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“, Naujamiesčio mokyklos, Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“, Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Paįstrio gimnazijos mokytojai bei administracijos atstovai. Savo patirtimi virtualiai taip pat dalijosi Raguvos gimnazijoje vykdomo „Erasmus+“ projekto „Connecting STEM with Art“ (2021-1-LT01-KA210-SCH000031296) partneriai iš Turkijos ir Serbijos.

Džiaugiamės galimybe dalintis gerąja patirtimi su kolegomis.

https://www.panrs.lt/projektines-sklaidos-muge-raguvos-gimnazijoje/

Skip to content