Menu Close

Šiaurietiškas ėjimas – kas tai?

Šiaurietiškas ėjimas – ėjimas su specialiomis lazdomis – tai aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms.

Šio sveikatinimo ir laisvalaikio praleidimo būdo spalio 26 d. mokėsi Dembavos lopšelio darželio “Smalsutis” bendruomenė. Treniruotę pravedė ilgametis šiaurietiško ėjimo treneris Arūnas Balčiūnas.  https://www.facebook.com/SiaurietiskoEjimoMokyklaPanevezyje/

Treneris supažindino su taisyklingu lazdų parinkimu, parodė tempimo pratimus, reikalingus atlikti prieš pasivaikščiojimą gamtoje, bei taisyklingą ėjimo su šiomis lazdomis treniruotę. Jau nuo pat pirmųjų žingsnių su lazdomis, dalyvės pajuto tokio judėjimo efektyvumą ir malonumą. Dėl savo paprastumo ir natūralumo (pagrįstais elementaraus ėjimo judesiais) šiaurietiškas ėjimas patrauklus visiems. Jį sėkmingai savo treniruotėms gali taikyti ir siekiantys rekordų sportininkai, ir fitneso (fizinės būklės gerinimo) bei sveikatingumo grupių dalyviai. Kaip aktyvaus laisvalaikio formą jį mėgsta pagyvenę žmonės, jaunimas ir vaikai.

Skip to content